Adres

Cihangir Mah.Şehit Piyade Er Yavuz BAHAR Sok. No:8 Avcılar/İstanbul

Artaş Cam San. ve Tic. A.Ş.

1978 yılında Avcılar da Perakende Cam Satışı İle Faaliyetine başlayan firmamız 1980 yılı sonuna kadar toptan cam satışı yapmıştır. 1981 yılından itibaren Şişecam yetkili satıcılığı yapmakta iken  firmamız şu anda Düz Cam Kesim Hattı, Lamine Cam Kesim Hattı, Çift Cam Hattı, Cam İşleme Hattı ile Toptan Cam Satışı, Temperli Cam, Çiftcam üretimine ve  istenilen ölçülerde Lamine Cam, Ayna tedarikine  devam etmektedir.

MİSYON

Artaş Cam San. Ve Tic. A.ş olarak yüksek kaliteli cam üretimi çevre dostu uygulamalar, inovasyon ve müşteri memnuniyetine odaklanmaktadır.

VİZYON

Artaş Cam San. Ve Tic. A.ş olarak çevresel sürdürülebilirlik, teknolojik liderlik, küresel pazarlarda etkin bir oyuncu olma , müşteri memnuniyetinin her zaman sürdürülebilmesi ve çağın gerekliliklerini yerine getirmektir.

İletişim Bilgileri

Artaş Cam olarak, müşterilerimizle güçlü bir iletişim ağı kurmaya önem veriyoruz. İhtiyaçlarınıza uygun çözümler için bize ulaşabilir, ürünlerimizle ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.

Adres: Cihangir Mah.Şehit Piyade Er Yavuz BAHAR Sok. No:8 AVCILAR / İSTANBUL

Telefon: +90 212 422 15 10

E-posta: artascam@artascam.com.tr

Web Sitesi: www.artascam.com.tr

Artaş Cam, estetik, kalite ve güvenilirlik prensipleriyle sektörde öne çıkarak, müşterilerine değer katmaya devam etmektedir.